معرفی ما

مهندس محمد هادي فرجوديان( مسئول بخش طراحی ): متولد 1342 در شيراز مي باشد. وي تحصيلات دانشگاهي خود را در رشته مكانيك – سيالات در دانشگاه مشهد به پايان رساند. در سال 1368 با كسب رتبه اول در كنكور سراسري در مقطع كارشناسي ارشد وارد دانشگاه شيراز گرديد و همزمان در مجتمع صنعتي نصر وابسته به جهاد سازندگي مشغول به كار گرديد. نتيجه اين همكاري طراحي و ساخت اولين خط تصويه و توليد نمك يددار در ايران با عنوان نمك سپيد دانه ، دستگاه Pusher Centrifuge  ، خط درجه بندي ميگو و… بود. از سال 1374 با عنوان سرپرست تيم طراحي همكاري خود را با شركت پيوند ماشين آغاز نمود كه اين همكاري تا سال 1382 ادامه داشت و نتيجه آن طراحي و ساخت خط درجه بندي ميگو، بطري شوي ؛ گيوتين ، برج سودا ، گليزينگ و… بود. وي بعد از آن با عنوان سرپرست بخش طراحي در شركت فراياز انديشان مشغول و در همين راستا طراحي دستگاههاي پوست كن ماهي ؛ انواع خشك كن ؛ سيستم تصفيه هوا ؛ بطري شوي ؛ Pusher centrifuge ؛ عمل آوري دستي ماهي ؛ يخ خرد كن ، خط درجه بندي ميگو (مدلهاي جديد )، استخوان گير ماهي  و …. را در كارنامه درخشان خود دارد. مواردی از قبیل شرایط آب و هوایی ایران، فرهنگ مردم، جغرافیای ایران و … فاکتورهایی است که همواره در طراحی مد نظر قرار گرفته  و از این نظر کارهای انجام شده برای کار در ایران مناسب است .

محمد صالح ضیایی ( رئیس هیئت مدیره ): متولد حلیمه جان از توابع منجیل می باشد. وی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری به پایان رسانده و در حال حاضر مدرس دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. او دارای سالها سابقه در امور اجرایی و عمرانی در شهرداری بوده ودر حال حاضر یکی از مدیران موفق این ارگان می باشد.

   مهديه فرجوديان ( مسئول بخش کامپیوتر): متولد 1353در شيراز بوده , تحصیلات وی در رشته IT می باشد. وي فعاليت كاري خود را در سال 1375 با عنوان تايپيست آغاز نمود . با توجه به سابقه فعاليت هنري كه در زمينه نقاشي دارد به گرافيك روي آورد و از سال 1379 تحت عنوان گرافيست ؛ تايپيست و طراح وب ادامه فعاليت داد. وي همكاري با مجلات طبيعت ، پيام آب و برق خوزستان، فرداي بهتر، دنياي تصوير را در كارنامه كاري خود دارد.

  ن. فرجودیان (مدیر عامل): متولد 1346 در شیراز می باشد. وی فارغ التحصیل رشته الکترونیک از دانشگاه شیراز بوده,.  فعالیت کاری خود را در زمینه تعمیرات ؛ نگهداری و برنامه نویسی دستگاههای CNC آغاز نمود.  پس از تاسیس شرکت فرایاز اندیشان همکاری خود را با این شرکت  در زمینه طراحی مدارات الکتریکی آغاز نمود. هم اکنون وی در سمت مدیریت عامل با این شرکت همکاری دارد.

زهرا اکبری منجیلی ( مسئول بخش اداری ): متولد 1349 از شهرستان منجیل می باشد. وی فعالیت کاری خود را با شرکت پیوند ماشین آغاز نمود.و از سال 1382 با تاسیس شرکت فرایاز اندیشان با این شرکت همکاری دارد.